Murzasichle Ski


Wyciąg ten dysponuje 5 wyciągami o długości 180-450m, o różnych stopniach trudności. Posiadają, także przenośnik SunKid o długości 85 m, jak również Snowtubing 200m. Możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Obok wyciągu znajduję się także lodowisko i karczma regionalna.

Wyciąg zapewnia także bezpłatny transport do wyciągu na terenie Murzasichla.


Hajduk Murzasichle


Stacja dysponuje 3 wyciągami , największy o długości 400m , drugi krótszy, a także najmniejszy dla początkujących narciarzy. Atrakcją jest również możliwość jazdy na skuterach śnieżnych. Na stacji znajduję się karczma regionalna, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego a także możliwość jazdy z wykwalifikowanym instruktorem.

Wyciąg zapewnia także bezpłatny transport do wyciągu na terenie Murzasichla.


Stacja Narciarska Małe Ciche


Około 3 km od Murzasichla. Stacja posiada 5 wyciągów, 3 wyciągi orczykowe i dwa wyciągi krzesełkowe kolej Zgorzelisko express, a także kolej Małe Ciche. Obok wyciągu funkcjonuje karczma regionalna, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego możliwość lekcji z instruktorem, a także sala zabaw dla dzieci.


Stacja Narciarska Suche


Położona około 5 km od Murzasichla. Nowoczesna kolej krzesełkowa 4 osobowa o długości 780 m, a także dwa wyciągi orczykowe. Obok znajduje się karczma regionalna, wypożyczalnia, możliwość lekcji z instruktorem narciarstwa.


Stacja Narciarska Harenda

 
Około 7 km od Murzasichla. Stacja ta posiada 6 wyciągów ,w tym 1 wyciąg krzesełkowy o długości 700m, 4 orczykowe najdłuższy o długości 450 m, a także wyciąg taśmowy 70 m. Obok stacji znajdują się 2 karczmy, a także lodowisko, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska.


Rusiń Ski


Odleglość około 9 km od Murzasichla. Stacja oferuje 6 osobową kolej Porsche 1200m , 4 osobową kolej krzesełkową 800m, dwa wyciągi orczykowe, a także babylift wyciąg dla dzieci. Trasy posiadają różny stopień trudności. Obok stacji znajduje się karczma, a także szkoła narciarska.


Jurgów Ski


Odległość ok 12 km od Murzasichla. Stacja posiada 6 wyciągów, w tym dwie koleje linowe 4 osobowe o długości 760m, 705m, 4 wyciągi orczykowe najdłuższy 370m. Wyciągi dostosowane do różnych stopni trudności i zaawansowania narciarzy. Obok stacji znajduje się karczma regionalna, wypożyczalnia a także szkółka narciarska.


Kotelnica Białczańska


Odległość - około 13 km od Murzasichla. Kompleks narciarski Kotelnica posiada 8 tras, o różnych stopniach trudności. Obok stacji znajduje się karczma regionalna, wypożyczalnia a także szkółka narciarska.


Zobacz pozostałe oferty


Zniżki

Mieszkając w naszym obiekcie mogą Państwo otrzymać liczne zniżki na atrakcje w pobliżu.

Wakacje Murzasichle

Idealną porą na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek są wakacje w Murzasichlu. Okolica ta jest świetnym miejscem na wędrówki piesze jak i rowerowe. Murzasichle oferuje atrakcje również dla tych najmłodszych pełnych energii. Malownicze widoki Tatr pozwolą Państwu na chwilę odpoczynku i relaksu, natomiast świeże powietrze wpłynie pozytywnie na Państwa samopoczucie.

Majówka

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Weekend majowy to wspaniały czas aby poczuć powiew wakacji, idealna pora do aktywnego spędzania wypoczynku i zregenerowania sił po długich zimowych miesiącach.

Ferie | Noclegi przy stoku Murzasichle

To idealny czas na szaleństwo i zabawę na śniegu. Doskonała lokalizacja pozwoli Państwu na skorzystanie z szerokiej oferty wyciągów. Nie zabraknie również szaleństwa na lodowisku, snowtubbingu, oraz spacerach z widokiem na pięknie ośnieżone tatry. Ciekawą atrakcją dla turystów jest również przejażdżka saniami w zaprzęgu konnym z pochodniami.

Sylwester Murzasichle 2020 / 2021

Już niebawem impreza Sylwestrowa, jeżeli szukają Państwo atrakcyjnego miejsca by powitać Nowy Rok, zapraszamy do naszego obiektu. Góralski klimat i mroźny wieczór pełen białego puchu przy lampce szampana zapewni Państwu świetną zabawę i piękne widoki kolorowych fajerwerków.