Zniżki

 
Mieszkając w naszym obiekcie mogą Państwo otrzymać:

  • 20% zniżki na lekcję jazdy z wykwalifikowanym instruktorem narciarstwa,
  • 15 % zniżki na Termy Chochołowskie,
  • 20 % zniżki na Termy Gorący Potok,
  • 20 % zniżki na Termy Szaflary
  • atrakcyjne zniżki do Termy Białka.
       oraz wiele innych atrakcyjnych rabatów .Rabaty

 
 Zobacz pozostałe oferty


Zniżki

Mieszkając w naszym obiekcie mogą Państwo otrzymać liczne zniżki na atrakcje w pobliżu.

Wakacje Murzasichle

Idealną porą na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek są wakacje w Murzasichlu. Okolica ta jest świetnym miejscem na wędrówki piesze jak i rowerowe. Murzasichle oferuje atrakcje również dla tych najmłodszych pełnych energii. Malownicze widoki Tatr pozwolą Państwu na chwilę odpoczynku i relaksu, natomiast świeże powietrze wpłynie pozytywnie na Państwa samopoczucie.

Majówka

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Weekend majowy to wspaniały czas aby poczuć powiew wakacji, idealna pora do aktywnego spędzania wypoczynku i zregenerowania sił po długich zimowych miesiącach.

Ferie | Noclegi przy stoku Murzasichle

To idealny czas na szaleństwo i zabawę na śniegu. Doskonała lokalizacja pozwoli Państwu na skorzystanie z szerokiej oferty wyciągów. Nie zabraknie również szaleństwa na lodowisku, snowtubbingu, oraz spacerach z widokiem na pięknie ośnieżone tatry. Ciekawą atrakcją dla turystów jest również przejażdżka saniami w zaprzęgu konnym z pochodniami.

Sylwester Murzasichle 2020 / 2021

Już niebawem impreza Sylwestrowa, jeżeli szukają Państwo atrakcyjnego miejsca by powitać Nowy Rok, zapraszamy do naszego obiektu. Góralski klimat i mroźny wieczór pełen białego puchu przy lampce szampana zapewni Państwu świetną zabawę i piękne widoki kolorowych fajerwerków.